Honda,dan Kredi kartıyla motosiklet dönemi

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde kredi kartıyla 9 taksit fırsatı teklif ediyor.Kampanya 31 Mayısa kadar devam edecek…

Honda motosikletlerde 0 faiz kampanyası

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı. 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan müşteriler, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar.

Kampanyanın odağında Honda’nın skooter sınıfındaki ekonomik yakıt tüketimli şık modeli Spacy modeli bulunuyor.

Yeni Spacy Alfa, ön tasarımda yeni far ve sinyal tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüzü değişen modelin stop grubu da yenilenirken kullanışlılığı artırmak üzere sele arkası portbagajın da şekli değiştirildi.

Spacy Alfa ile birlikte gösterge panelinde de yenilik yapılırken ayrıca yolcu için kaydırmaz özellikte lastik ayak desteği eklendi. Tanıdık Spacy kalitesinin devam ettirildiği Spacy Alfa’da çalınmaya karşı önlem olarak yeni anahtar sistemine görev verildi. Tüm bunlara ilave olarak tamamen yenilenen 110 cc’lik motor start-stop sistemiyle donatılarak menzil litre başına 8 km artırıldı.

5.000 TL’ye 9 ay taksit, %0 faiz fırsatı!

Motosiklet hayaliniz başka bahara kalmasın!

• Kampanya Bonus’a özel, 5.000 TL’ye kadar 9 taksit %0 faiz fırsatını içermektedir.
• Kampanya, tüm Honda markalı motosikletler için 20 Nisan – 31 Mayıs 2015  tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı tüm Honda Motosiklet Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.
• Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
• Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
• Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, Deniz Bonus, Fibabanka Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus Card’lar dahildir.
• Vadeli Taksit, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari kredi kartları ve Fibabank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler, +taksit kampanyasına dahil değildir.
• Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
• Flexi Card sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp, HONDA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Flexi kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
​• İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır

Ayrıntılar için tıklayın

Bir cevap yazın