İL TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU

Merhabalar Sevgili Motosiklet Tutkunları;

7 Tepe Motosiklet Kulübü olarak çok yeni olmakla beraber,çok amaçlı,birlik beraberlik çatısı altında toplanmak isteyen gönüllü bir kulübüz.

7 Tepe Motosiklet Kulübü olarak bir çok sosyal ve kültürel programlarımız olacak ve şuna eminiz ki,zamanla çok kaliteli yerlere geleceğiz,çünkü işimizi ciddiye alıyoruz,bu bağlamda farklı illerden kulübümüzün temsilciliğimizi yapacak arkadaşlar aramaktayız.

Merkez İstanbul olmak üzere sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

 

Nedir İl temsilcisi ne iş yapar ?

İl temsilcisi kulubümüze kabul edildikten sonra kendisine ait bir mail adresi olur örn: ankara@7tepemotosikletkulubu.com gibi bir adet de temsilci arkadaşımızın ismine eposta açılacaktır,il temsilcisi örneğin bir şehit haberi alındığında yada sosyal bir soruna müdahil olmak istediğimizde bağlı bulunduğu ilde çevresindeki motosiklet sürücülerini toplayarak 7Tepe MC adına bu görevleri yapacaktır,diğer bir örnek ise otomobil sürücülerinin bizi fark etmesi adına el ilanları bastırılıp gönderilecek ve bunları dağıtması istenecektir.

 

Bu işlemlerden Kulübümüz hiç bir kar amacı gütmemekte ve tamamen kendi imkanları doğrultusunda masraflarını karşılamaktadır.

Bu anlamda motosiklet dostu ,bilinçli sürücü ve bu işe gerçekten gönlünü vermiş motosiklet dostları aramaktayız.

 

Daha ayrıntılı bilgi, için lütfen bizimle burdan iletişime geçiniz görüşelim

 

 

Bir cevap yazın