“15 motosiklet çaldılar serbest kaldılar” için 17 yanıt

  1. Geri bildirim: Anonim
  2. Bu adalet değildir. Birde "yargı bağımsız" diyorlar yargıda vijdan olsa karnı açlığından ekmek çalanı içeri, cebini doldurmak için insanların malını çalanı dışarı bırakmazlar. Adalet mülkün temeli değil, mülk hırsızın alın teri olmuştur.

  3. Tolga Bircan Ne dikkati kardeşim yaa! senelerdir aynı muhabbet adam öldürülür ceza yok, hırsızlık yapılır ceza yok, ırza geçilir ceza yok herkes elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyor. Ne gelecekse gelsin bu saatden sonra anlaşıldıki adalet gerçekten şeriatda! ünal beye katılıyorum bunlara kısas lazım keseceksin kollarını bacaklarını!!!

  4. Ne dikkati kardeşim yaa! senelerdir aynı muhabbet adam öldürülür ceza yok, hırsızlık yapılır ceza yok, ırza geçilir ceza yok herkes elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyor. Ne gelecekse gelsin bu saatden sonra anlaşıldıki adalet gerçekten şeriatda! ünal beye katılıyorum bunlara kısas lazım keseceksin kollarını bacaklarını!!!

  5. ŞERİAT İSTEYECEĞİNİZE DEMOKRASİNİN GÜÇLER AYRILIĞI PRENSİBİNE UYGUN DAVRANAN , YARGIYA MÜDAHALE ETMEYEN BİR İKTİDAR SEÇİN.İSTEDİKLERİ HAKİMİ VE SAVCIYI GÖREVDEN ALAN İSTEDİĞİNİ İSTEDİĞİ MAHKEMEYE YA DA MAKAMA ATAYAN SİYASİLERE OY VERMEYİN.YARGI SİSTEMİ FELÇ OLDU ÜLKEMİZDE.

  6. BEN DE 40 YILI AŞIN MOTORCUYUM VE MOTORUN KIYMETİNİ ÇOK İYİ BİLİRİM , BU SİLAHLI HIRSIZLAR ÇETESİNİN DE EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTERİM AMA BU İŞLER ŞERİ SİSTEMLE OLMAZ.UNUTMAYIN Kİ HIRSIZ KADI NIN AKRABASI OLSA ŞER İ SİSTEMDE MOTORU ÇALINANI ASARLAR. 🙂

Bir cevap yazın