Köprü trafiği motosiklet aldırdı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Haliç Köprüsü’nün bakıma girdiği son bir ay içinde motosiklet satışlarında yüzde 5 oranında artış kaydedildi. sahibinden.com verilerine göre satılık motosiklet ilanlarının görüntülenme oranı ise yüzde 40 yükseldi.

18 Haziran’da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Haliç Köprüsü’nde başlayan bakım çalışmaları nedeniyle trafikte uzun saatler geçiren İstanbullular alternatif ulaşım yöntemlerine ilgi göstermeye başladı. Okumaya devam et “Köprü trafiği motosiklet aldırdı”

Trakya’nın Karadeniz sahilinde Kıyıköy

Evet bu yazımda sizlere KIYIKÖY den bahsedeceğim Trakya’nın Karadeniz sahilinde, Kırklareli’nin bir ilçesi, 7 Tepe mc olarak bu şirin köyümüzü iki kez ziyaret ettik,denizi oldukça güzel az dalgalı ve dibninde kum olması yüzme bilmeyenler için ideal,bölgede bulunan belediye plajı oldukça kalbalık bu sebeple biz selvez plajı nı tercih ettik,burda kamp kurma olanaığınız mevcut,ateş yakma ise mangalınız olma koşuluyla izin veriliyor, Okumaya devam et “Trakya’nın Karadeniz sahilinde Kıyıköy”

AB’den araç muayenelerine ortak kriter

Avrupa Birliği Komisyonu üye ülkelerde motosiklet kazası sayısının düşürülmesini amaçlayan yeni önlemler aldı. AB ülkelerinde her yıl 2 400 motosiklet sürücüsü kazalarda hayatını kaybediyor.

Komsiyon, araç muayenelerinde koşullarının sertleştirilmesi yönünde yeni direktifler yayınladı. Otomobil muayeneleri için de, tüm Avrupa Birliğini kapsıyan ortak normlar getiriliyor. Okumaya devam et “AB’den araç muayenelerine ortak kriter”

Kenan Sofuoğlu’na Kırmızı Bayrak Engeli

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası’nın Çek Cumhuriyeti’ndeki 8. ayak koşusunu ikinci sırada tamamladı.

Brno Pisti’nde gerçekleştirilen yarışmaya Kenan Sofuoğlu, ilk sıradan başladı.

Kawasaki DeltaFin Lorenzini takımıyla yarışan Sofuoğlu, bir süre ikinci sıradan devam ettiği koşunun tamamlanmasına 5 tur kala yaptığı atakla Fransız Fabian Foret’i geçerek ilk sıraya yerleşti. Bu tur içinde arka sıradaki bir motosikletçinin düşmesi nedeniyle yarışma durduruldu. Okumaya devam et “Kenan Sofuoğlu’na Kırmızı Bayrak Engeli”

Moto GP İtalya Grand Prix’sini Jorge Lorenzo kazandı

Moto GP İtalya Grand Prix’sini Yamaha’nın İspanyol pilotu Jorge Lorenzo kazandı. Sürücüler klasmanındaki liderliğini sürdüren Lorenzo, en yakın takipçisi Dani Pedrosa ile arasındaki puan farkını 19’a çıkardı. Moto GP’de sezonun dokuzuncu yarışı olan İtalya Grand Prix’sini Jorge Lorenzo kazandı. Bu sezon 5. zaferini kazanan Yamaha pilotu, şampiyona liderliğini puan farkını açarak sürdürdü. Okumaya devam et “Moto GP İtalya Grand Prix’sini Jorge Lorenzo kazandı”