2013 Motosiklet Fuarında 100 Yeni Model Geliyor

Motosiklet ve bisiklet dünyasına dair her şey 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 2013 Eurasia Moto Bike Expo’da gözler önüne serilecek. Dünya Fuar Yapım tarafından düzenlenen fuar, dünya motosiklet ve bisiklet şampiyonlarının şovlarına da sahne olacak

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarının merakla beklediği 2013 Eurasia Moto Bike Expo (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı), 28 Şubat’ta başlıyor. Dünya Fuar Yapım tarafından Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11. salonlarında düzenlenecek olan 2013 Eurasia Moto Bike Expo, 3 Mart’a kadar açık kalacak. 100’den fazla motosiklet ve bisiklet modelinin ilk kez sergileneceği fuar dünya motosiklet ve bisiklet şampiyonlarının şovlarına da sahne olacak. Dünya Stunt Şampiyonu Chris Pfeiffer, 2013 Eurasia Moto Bike Expo alanında yapacağı nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyüleyecek. Bu yıl beşincisi düzenlenen fuarı Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği’nin (BİSED) çatısı altındaki tüm kuruluşların yanı sıra çok sayıda kulüp de destekliyor.

100 yeni model sergilenecek

2013 Eurasia Moto Bike Expo’nun motosiklet ve bisiklet sektörünün buluşma noktası haline geldiğini belirten Dünya Fuar Yapım Genel Müdürü Murat Demirtaş, “Bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz fuarda 100 yeni motosiklet ve bisiklet modelinin ilk kez tanıtımı yapılacak. Ayrıca kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil pek çok aksesuar ve ekipman sergilenecek” dedi. Fuarın her yıl bir önceki yıldan daha fazla kişi tarafından ziyaret edildiğini belirten Demirtaş, “Ziyaretçi sayısının bu yıl 100 bini bulmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın