Başbakanlık motorize timlerine yeni kıyafetler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı koruyan motorize timlerin kıyafetleri değişti. AK Parti’de Erdoğan başkanlığında bugün parti genel merkezinde gerçekleşen Orta Anadolu milletvekilleri ile kahvaltılı toplantıya motorize timler yeni kıyafetleriyle geldi.

basbakanlik-motorize-ekip

Fosforlu çizgileriyle dikkat çeken kıyafetlerin yağmura ve rüzgara karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor. Yeni kıyafetlerin en büyük özelliği ise nano teknoloji ile üretilmeleri. Soğuk havalarda da rüzgara karşı koruma sağlayan yeni kıyafetler, gece ise fosforlu özelliğinden dolayı daha kolay fark edilebiliyor.

Başbakan Erdoğan’ın motorize ekipleri konvoyun en önünde 7 gün 24 saat görev yapabilirken, timler genellikle Başbakan’ın yurt içi seyahatlerini de takip ediyor. Asıl amaçları trafiğin güvenliğini sağlamak olan timler, Erdoğan’ın yurt dışı programlarına ise katılmıyor.

Honda’dan 2013 Motosiklet Fuarı

92549188Motobike 2013 Fuarı’na Honda çıkarması. Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Motobike Expo 2013 Fuarı’nda 4’ü yeni olmak üzere 23 model sergileyecek olan Honda, ilk kez bir ATV’yi de tanıtacak.

Honda’nın kişisel mobilite aracı olan ve dünyanın her yöne hareket sağlayan ilk sürüş sistemi olan U3-X ile yapılacak gösteri de ziyaretçilerin nefesini kesecek

Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Motobike Expo 2013, 28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarın gözde markası Honda ise dokuzuncu salonda 630 metrekarelik standında en yeni dört modelini görücüye çıkartırken toplam 23 modelin yanısıra ilk kez bir ATV modelini de tanıtacak. Honda standı, kişisel mobilitede hareket özgürlüğü sağlayan U3-X gösterileri ile de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

 
Okumaya devam et “Honda’dan 2013 Motosiklet Fuarı”

Motosiklet fuar davetiyeniz bizden

28 Şubat 2013 ve 3 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde yapılacak olan Motosiklet,bisiklet ve aksesuarları fuarı yine çok heyecanlı geçeceğe benziyor.

7 Tepe motosiklet kulübünün sizlere bir sürprizi var fuar davetiyesi bulamayan tüm motorcu dostlarımıza davetiyelerini biz veriyoruz,Facebook grubumuza burdan istek göndererek davetiyenizi talep edebilirsiniz,isteyen motosiklet dostlarına kargo ile gönderilecektir.

 

20130204_012824