Nazilli’de Motosiklet Hırsızlarına Büyük Darbe

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir bayanın çalınan elektrikli bisikletini bulmak için yola çıkan polis, 40 bin TL’Lik motosiklet vurgununu ortaya çıkardı. İlçede son 15 günde düzenlenen operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 47 şüpheliden 30’u tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre; Nazilli’de yaşayan Nihat Narlı, T.A’nın (20) kendisine yeni bir şarjlı bisikleti çok ucuz fiyata satmaya çalışması üzerine durumu polise ihbar etti. T.A’yı yakın takibe alan polis ekipleri, çeşitli hırsızlık suçlarından sabıkası bulunduğu anlaşılan T.A’nın sebze hali civarında ve değişik yerlerde ucuz fiyatlarla motosiklet ve şarjlı bisiklet sattığını tespit etti. T.A’nın Zafer Mahallesinde bulunan evinde arama yapan güvenlik güçleri, piyasa değeri 40 TL civarında Okumaya devam et “Nazilli’de Motosiklet Hırsızlarına Büyük Darbe”

Hızımızı artırın!

Türkiye’de motosiklet kullanıcıları, hız limitlerinin otomobil ile aynı olması için TBMM Komisyonu’nu dilekçe yağmuruna tuttu.

Motosiklet tutkunları kendileri için belirlenen hız limitlerinin düşük olmasının kaza için risk oluşturduğunu öne sürdü. TBMM’ye gönderilen bir çok imzacının bulunduğu dilekçede şu görüşlere yer verildi: Okumaya devam et “Hızımızı artırın!”

Suzuki’den 150cc Commuter – Gixxer 150

Suzuki 150cc’lik commuter modeli Gixxer’ın tanıtımını yaptı. 100/70 – 140/60 x 17 inch lastikleri olan Gixxer piyasaki rakiplerine göre gayet şık bir tasarıma sahip. Suzuki Türkiye’nin 2014 motosiklet fuarında tanıtımını yapacağı modeller (V-Strom 1000ABS ve Burgman 200/ABS) arasında yer almayan Gixxer modelinin Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor.

Okumaya devam et “Suzuki’den 150cc Commuter – Gixxer 150”