Honda,dan Kredi kartıyla motosiklet dönemi

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde kredi kartıyla 9 taksit fırsatı teklif ediyor.Kampanya 31 Mayısa kadar devam edecek…

Honda motosikletlerde 0 faiz kampanyası

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı. 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan müşteriler, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar.

Kampanyanın odağında Honda’nın skooter sınıfındaki ekonomik yakıt tüketimli şık modeli Spacy modeli bulunuyor.

Yeni Spacy Alfa, ön tasarımda yeni far ve sinyal tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüzü değişen modelin stop grubu da yenilenirken kullanışlılığı artırmak üzere sele arkası portbagajın da şekli değiştirildi.

Spacy Alfa ile birlikte gösterge panelinde de yenilik yapılırken ayrıca yolcu için kaydırmaz özellikte lastik ayak desteği eklendi. Tanıdık Spacy kalitesinin devam ettirildiği Spacy Alfa’da çalınmaya karşı önlem olarak yeni anahtar sistemine görev verildi. Tüm bunlara ilave olarak tamamen yenilenen 110 cc’lik motor start-stop sistemiyle donatılarak menzil litre başına 8 km artırıldı.

5.000 TL’ye 9 ay taksit, %0 faiz fırsatı!

Okumaya devam et “Honda,dan Kredi kartıyla motosiklet dönemi”

Ömür boyu ehliyet dönemi kapandı. Stajer Ehliyeti Geldi

Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ömür boyu ehliyet dönemini kapattı. Ehliyetler sınıfına göre 5 ile 10 yılda bir yenilenecek.

İstanbul Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu (İSKEF) Başkanı Murat Tekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugünkü Resmi Gazete’de yayımlanan yeni yönetmeliğin sürücü kurslarına ilk defa başvuracaklar için 2 yıllık stajyerlik şartı getirdiğini söyledi.

Sürücü kursuna başvuran, yazılı ve direksiyon sınavlarında başarılı olan kursiyerin, 2 yıl süreyle stajyer sayılacağını ifade eden Tekin, adayın bu sürede 75 ceza puan hakkı olacağını bildirdi.

Okumaya devam et “Ömür boyu ehliyet dönemi kapandı. Stajer Ehliyeti Geldi”

Yamaha 2015 modellerini geri çağırıyor!

Yamaha 2015 MT-09 Tracer, MT-09, FZ6R, Super Tenere, Super Tenere ES ve YZF-R6 model motosikletlerindeki transmisyon arıza riski için 1 Eylül – 26 Kasım arası üretilen modelleri geri çağırıyor.

Yamaha Türkiye’den geri çağırma ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Resmi geri çağırma duyurusunda arıza şu şekilde belirtildi “The gear shift cam segment stopper may develop a fatigue crack. If not identified, this could result in the inability of the rider to select gears”

 

Şaşe numaranızı kontrol etmek için tıklayın