29 Ekim Cumhuriyet Korteji

Sevgili Kardeşlerimiz,abilerimiz ablalarımız
Bu sene düzenleyeceğimiz Cumhuriyet Korteji organizasyonumuz 29 ekim pazartesi günü yapılacaktır. Bu sene de terörü lanetlemek, şehitlerimizi anmak ve Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak üzere bu sürüşe siz değerli arkadaşlarımızın da yüksek katılım göstereceğine inancımız tamdır.
Öncelikle bu anlamlı günde grup sürüşü yapacağız ve kimse birbirini geçmeyecek kopmalar olursa da herkes buluşma yerlerine gelecek sorun olmayacak güzergahları tek tek yazacağız.

Şehitlik ZiyaretiAvrupa Yakası BuluşmasıTarih:29 Ekim 2012 Pazartesi
Buluşma Noktası: Merter İSPARK
Buluşma Saati: 11:00
Hareket Saati: Takriben 12:00
Buradan hareketle Suadiye Oteli önüne giderek kortej toplanma alanında buluşuyoruz.Anadolu Yakası BuluşmasıTarih: 29 Ekim 2012 Pazartesi
Buluşma Noktası:Suadiye Oteli önü
Buluşma Saati:13:00
Hareket Saati: 13:30
Hareket Saatleri ve Rota:Anadolu yakası grubu saat 13:30 da Suadiye Oteli önünden hareketle, Bağdat caddesi, E5 Çevre Yolu, Boğaziçi Köprüsü, Beşiktaş çıkışı,Barbaros Bulvarı, Beşiktaş, Dolmabahçe Oto Park rotasi izlenerek, Avrupa yakası gurubu ile buluşacaktır. Avrupa yakası ile buluştuktan sonra birlikte hareket ederek İnönü stadı çevresinden Taksim istikametine gidilecektir. Taksim – Şişhane yolunu takiben Kasımpaşa çağlayan yolu üzerinden Edirne kapı istikameti ile Şehitlik’te durulacaktır. Şehitlerimiz için dua, saygı duruşu ve basın açıklamasının ardından serbest olarak dağılacağız.KortejKortej Kuralları :- Motosiklet kıyafetlerimizi giymiş olacağız.
– Motosiklet sürücü ve yolcuları kesinlikle KASK takacaklardır. KASK takmayanlar Korteje ALINMAYACAKTIR.
– Kortejin amacına uymayan Bayrak, Afiş, vb. materyaller kesinlikle bulunmayacaktır. ( farklı din, siyasi vb. goruş afiş vb. materyallere kesinlikle izin verilmeyecektir )
– Sürüş hızı ve konvoya kesinlikle uyulacaktır. Aşırı sürat, tehlikeli ve rahatsız edici hareketler, gereksiz sollama vb. hareketler Kesinlikle YASAKTIR !

Grup sürüşü esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaması için lütfen grup sürüşü kurallarına uyalım, yaşanacak olası aksilikler hepimizi üzecektir.

Hepimiz bu ülkenin vatandaşlarıyız. Terörün hiçbir haklı sebebi olamaz. İşte bunu göstermek kararlılığımızı sergilemek için motosikletli Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşüne tüm motorcuları bekliyoruz.

Bizler,
Özgürlüğe düşkünlüğü ile tanınan MOTORCULAR olarak terörü ve masumların canlarına kıyılmasını kınamak ve lanetlemek için birleşiyoruz.

Unutmayınız ki biz Cumhuriyetimizin 89. yıl dönümünü kutlamak ve Terör’e DUR demek için bu kortejde yer alıyoruz. Lütfen buna ve motorcuya yakışır şekilde davranınız.

Bayrağını al, motorcu arkadaşını çağır sen de sürüşe destek ver!

Facebokk etkinlik sayfamızhttp://www.facebook.com/events/278162788967844

“29 Ekim Cumhuriyet Korteji” için bir yanıt

Bir cevap yazın