İstanbul MotoBike Fest 2013

Motosikletlerinizin Sesini Duyurun !
Sloganı ile , şekillenecek olan İstanbul Moto&Bike Fest , kapalı fuar ve showroom ortamlarında , sadece görüntüsü ile fikir vermek yerine, son kullanıcıların satın almasında en büyük etken olan , motosikletin sesi, kavraması , test sürüşü konularında bir ilki katılımcı ve ziyaretçilerine sunuyor.

Festival alanında sıfır km motosiklet ve bisiklet satışı yapan bayilerin yanı sıra, her türlü bisiklet ve motosiklet aksesuarlarının satışının yapılacağı çarşı alanında alışveriş imkanı bulunacaktır

57904_111703895693891_47330203_nAirport AVM, Yenibosna da yapılacak olan festivalimiz , lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakasında en kolay ulaşım güzergahında bulunmaktadır. Otobüs ve metrobüs duraklarının hemen yanında olması, E-5 ve E-6 otoyollarından doğrudan bağlantılı olması ile de kendi araçları veya toplu taşıma ile gelecekler için büyük kolaylık sağlamakta.

AVM , açık otopark alanları festival için özel bir şekilde hazırlanarak, ön kısımda ( e-5 cephesi ) 3 gün boyunca motosiklet ve bisiklet gösterileri ve yarışmalar yapılacaktır.

Tanıtım alanında , katılımcılar değişik ölçülerde , hazır stand veya çadır standlar kurarak ürünlerini sergileyebilecekler. Test sürüşü için tahsis edilen bölümde müşterilerine motosikletleri deneme imkanı sunabilecekler.

Yine, Motosiklet kültürüne yön veren , motosiklet kulüplerimiz de kendilerine ayrılan alanda hem üyeleri ile buluşacak hem de kulüplerini tanıtabilecekler.

Festival sırasında , eski motosikletlerini satmak isteyenleri de unutmadık.. 2. El motositlerin satışının yapılabileceği motopazar alanımızda , kendi motosikletini satmak veya değiştirmek isteyenler için hazırlanacak ve kullanıma sunulacaktır.

Gerek Avm ‘ nin kendi ziyaretçi sayısının haftasonları 20.000 civarında olması ve gerekse festival için gelecek olan ziyaretçiler festivalin çok ilgi çekici bir yoğunlukta geçmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın